Lüks özellikleriyle villalar konforlu konaklama seçeneklerinin başında geliyor ve özel Adana nakliye hizmetine ihtiyaç duyuyor. Müstakil ev tadında aynı zamanda lüks daire özelliğine sahip villalar nakliye dünyasında da özel bir yere sahiptir. Villa taşıma hizmetlerinde değerli mobilyalar, değerli elektronik eşyalar ve diğer önemli eşyalar ekibimiz tarafından özenle taşınmaktadır.

Özel taşıma yöntemleriyle villaların taşınması işlemi her zaman olduğu gibi ekspertiz hizmeti ile başlıyor. Elemanlarımız villayı ziyaret ederek eşyaları inceledikten sonra bazı notlar alıyor. Adana nakliye işleminin yapılacağı cadde veya sokak inceleniyor. Binanın çevresi giriş kısımları, balkonları ve pencereleri inceleniyor. Villa taşıma için yeterli genişlikte olan olan pencereler ve balkonlar değerlendiriliyor ve en uygun yerler tercih ediliyor. Asansör aracının gerektiği yerlerde ise en uygun pencere ve balkon tercih ediliyor ve taşıma programı oluşturuluyor.

Adana Villa Taşıma

Ekibimiz değerli eşyaların sigortalanması işlemini Adana nakliye ekspertiz hizmeti esnasında gerçekleştirmektedir. Taşıma süresi boyunca eşyalarda meydana gelen zarar sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Meydana gelen zararın sigorta firmasının belirlediği prosedüre uygun olması önemlidir.

Paketlemenin çok önemli olduğu bu sektörde mobilyaların pratik yöntemlerle taşınmasında etkili olan marangoz hizmet ide önemlidir. Villa taşıma marangoz hizmet ile birlikte dolap, kitaplık, mobilya, kanepe ve benzeri eşyalar daha kolay taşınıyor ve yeni adreste kurulum işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Paketleme işleminde elemanlarımız köpüklü kutu, kalın kutu, balonlu naylon, balonlu poşetli naylon ve strafor kullanılmaktadır. Kaliteli koli bantlarıyla ve profesyonel paketleme elemanlarıyla sorunsuz bir şekilde Adana nakliye işlemi ekibimizin uzman olduğu bir konudur.

adana villa taşıma

Adana Villa Taşıma Firması

Paketlemenin ardından eşyaların istiflenmesi işlemine geçilmektedir. Eşyaların rahatlıkla indirilebileceği pencere veya balkondan asansörlü araçla eşyalar indirilir. Adana nakliye indirme işlemi her zaman için ağır ve üzerine yük alabilen eşyalardan başlanır. Derin dondurucu, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri eşyalar ilk önce indirilmektedir. Daha sonra ise bu ağır eşyaların üzerine hassas eşyalar yerleştirilir. Özel kutularda yer alan hassas eşyaların kutuları en sağlam noktalara yerleştirilir.

Ekibimizin teorikte ve pratikte üst seviyede olan şoförleri yükleme işlemi sonrasında eşyaları sarsmadan güvenle adresine taşımaktadır. Villa taşıma ekibimiz ve firmamız resmi prosedürün gerektirdiği belgeleri temin etmiştir ve bu kategoride gerekli belgeleri temin etmiştir.