Bilgisayar, mobilya, dolap ve benzeri küçük çaplı eşyaların uygun fiyatlarla taşındığı parça eşya taşıma dünyasında firmamız güçlü araçlarla hizmet veriyor. Deneyimli uzman elemanlarımız işini kısa sürede yapıyor ve sözleşmede belirtilen tarihte eşyaları teslim ediyor. Elemanlarımız pratik ve etkili yöntemlerle eşya taşıma çözümleri sunuyor.

Ekonomik olma özelliğine sahip olan parça eşya taşıma, bir yük aracının birden fazla müşteriye tahsis edilerek eşyaların adrese teslim edilmesi işlemidir. Parça eşyalar yerinden alındıktan sonra eşyanı teslim edileceği adrese taşınmaktadır. Bu işlemde belli bir güzergah takip edilmektedir ve bu güzergah üzerinde yer alan adreslere teslimat gerçekleştirilmektedir.

Adana Parça Eşya Taşıma

Taşıma işlemlerinde eşyaların genel özelliği, kapladığı alan ve taşıma işlemi esnasındaki durumu göz önüne alınmaktadır. Asansörlü araç gerektiğinde parça eşya taşıma işlemleri öncesinde yerinde inceleme yapılarak güvenli bir taşıma programı oluşturulmaktadır.

Ücretsiz ekspertiz ekibimiz eşyaları yerinden alıp paketledikten sonra dikkatli bir şekilde araca yüklemektedir. Yükleme işlemlerinde her zaman eşyaların genel yapısı göz önüne alınmaktadır. Mesela bardak ve benzeri cam eşyalar özel yöntemlerle paketlenmektedir. Çizilebilir bir dolabın taşınmasında balonlu naylon kullanılarak çizilme problemi ortadan kaldırılmaktadır. Özel parça eşya taşıma yöntemine ihtiyaç duyan antika eşyalar ve piyano gibi eşyalar ekibimizin özel taşıma yöntemi ile taşınmaktadır.

Adana Parça Eşya Taşıma Firması

Bir araca fazla gelen ve küçük çaplı olan eşyaların taşınması için parça eşya taşıma yöntemi en güncel seçeneklerden biridir. Bu işte ekibimiz istifleme yöntemini tercih ederek kısa sürede eşyaları yük aracına yüklemektedir.

Yük aracımızın kapalı kasa bölümü yağmur, kar ve benzeri dış etkenlere karşı izolasyon özelliğine sahiptir. Yük araçlarımız süspansiyonel özelliklere sahip olması nedeniyle araç hareket halindeyken eşyaların sarsılmasını engellemektedir.

Özel paketleme yönteminin önemli olduğu parça eşya taşıma hizmetinde eşyalar özel yöntemlerle paketlenmektedir. Şoförlerimiz, taşıma elemanlarımız ve paketleme elemanlarımız işinin ehli kişilerden oluşmaktadır ve işini güven içerisinde yapmaktadır.

Hizmet programımız yılın her gününde dört mevsim devam etmektedir. Firmamız parça eşya taşıma işlemlerinde müşterinin müsait olduğu zaman dilimlerini tercih etmektedir. Özellikle iş dünyasında iş kaybı meydana gelmemesine özen gösteriyoruz.