Ekonominin işlevselliği her zaman pratik çözümlere ihtiyaç duyar ve ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyar. Bu hizmet ofisteki önemli işlerin aksamasını engellediği gibi aynı zamanda güvenli taşıma seçeneği sunar. Firmamızın ofis taşıma ekibi profesyonel paketleme, yükleme ve teslimat yöntemleriyle maksimum kalitede nakliye seçenekleri sunar.

Ofisteki eşyaların paketlenmesi, istiflenmesi ve yüklenmesi uzmanlık ister. Adana nakliye konuda yeteri kadar yetenekli ve deneyimli olmayan kişiler ve kurumlar ofis eşyalarının zarar görmesine neden olur. Ofis eşyalarının zarar görmemesi için dikkat edilmesi gereken konu bu işin uzmanlarına görev vermektir.

Adana Ofis Taşıma

Taşınacak eşyaların seri bir şekilde taşınmasında çözüm odaklı hareket eden şirketimiz ofisteki eşyaları yerinde inceler. Bu incelemede kullanılacak yük aracı tespit işlemi ilk sırayı alır. Ofisin girişleri, binanın girişi, cadde ve sokağın genişliği de Adana nakliye ekibimiz tarafından incelenir. Yük aracı ve asansörlü aracın yan yana park edebileceği bir boşluk tespit edilir. Ofisin yüksek katlardaysa bu durumda asansörlü araç kullanılır. Giriş katta veya asansör aracının kullanılamayacağı binalarda bulunan ofisler için profesyonel işçilerimiz devreye girmektedir.

Ekibimizin paketleme, yükleme, istifleme, asansör araçla indirme ve teslimat elemanları işinin uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Ofis taşıma ekspertiz hizmetlerinde deneyimli elemanlarımız paketleme malzemesi, paketleme elemanı, sigortalama ve yük aracının yeri gibi konuları açıklığa kavuşturmaktadır. İkinci aşamada taşıma esnasında çıkabilecek sorunlar listelenmektedir ve bu sorunların çözümü ilk sırada değerlendirilmektedir.

adana ofis taşımacılık

Adana Ofis Taşıma Firması

Ofis eşyaları kategorisinde fotokopi makineleri, fakslar, bilgisayarlar, yazıcılar ve scanner gibi cihazlar özel paketlenmektedir. LCD tv’ler ve benzeri hassas elektronik eşyalar uzman Adana nakliye paketleme elemanlarımız tarafından özenle paketlenmektedir.

Sözleşmede belirtilen tarihte taşıma işlemine başlayan ekibimiz ilk önce ağır eşyaları kapalı kasa araca indirmektedir. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilir ve taşıma işlemi tamamlanır. Asansörlü ofis taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalar zarar görmeden kapalı kasa araca indirilmektedir. Elemanlarımız bu kategoride güncel yöntemlerle eşyaları kolaylıkla adrese teslim etmektedir.

Ofis, dükkan veya iş yeri taşıma kategorisine giren bütün kurumlar için çözüm üretiyoruz. Şahıs veya kurum kategorisinde yer alan bütün iş verenler için iş günü kaybı yaşatmadan kısa sürede yeni adrese ofis taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.