Adana asansörlü taşımacılık hizmeti için kullandığımız 21 katlı mobil asansörümüz mevcuttur. Yüksek katlı apartman dairelerinden yine yüksek binalar ev taşıma için kullanıyoruz. 2. Kat ve üzeri tüm taşımalarda eşyaların zarar görmemesi için Adana asansörlü nakliyat hizmeti veriyoruz.

Adana Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Adana binalar çok yüksek olduğundan insan gücü ile eşya taşımak zordur. Bu sebeple Güven Kargo olarak bizde Asansörlü evden eve nakliyat hizmetini tercih ediyoruz. Ancak bu işlemin yapılabilmesi için bazı şartların yerine gelmesi gerekir. Bina konumunun asansör kurmaya uygun olması şarttır. Bunu tespit edebilmek için ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz var.

Adana asansörlü taşımacılık sistemi belirli riskleri de beraberinde getirir. Bilinçsiz kişiler tarafından asansör kullanılması kesinlikle sakıncalıdır. Apartman etrafında yüksek gerilim hatları gibi engel teşkil eden yerler var ise asansörlü taşımacılık yapmak son derece tehlikelidir.

Asansörlü Taşımacılık İçin Gereken Şartlar

Asansörlü taşıma hizmeti alacak iseniz bize mutlaka önceden bildiriniz. Ekspertiz yaparak size en uygun planı yapalım. Örmek olarak pencere ve ya balkonlar demir şebeke var ise bunun önceden çıkarılması gerekir. Bina önünde araçlar kaldırılmalıdır. Aksi halde olası kazalarda araçlar hasar görebilir.

Apartman yönetimini bir gün önceden bilgilendirmenizde fayda var. İşte Adana asansörlü taşıma şirketi Güven Kargo olarak bütün bu durumlar için ekspertiz gönderiyor ve olası aksaklıkların önüne geçmiş oluyoruz.